מחפשים דירות מכונס? הגעתם למקום הנכון- חייגו כעת!

קצת על דירות מכונס

השיח על דירות מכונס אינו חדש וקיים שנים רבות. רוכשים רבים מעוניינים לרכוש נכס במחיר נמוך ממחיר השוק. ישנם שחושבים על עסקאות אקזיט (למכור מיד לאחר קנייה) ולכן חשוב להם למצוא הזדמנויות עסקיות טובות.

מי שמכיר את עולם הנדל"ן בישראלי יודע שאין ממש מציאות בתחום, כדי להגיע לעסקה טובה שווה לחפש דירות מכונס נכסים.

ישנם דירות חדשות, ישנות, מגרשים ועוד…דירות מכונס יכולות להימכר במחיר נמוך מהשוק אך לא בהכרח. מכל מקום שווה לנסות לא מפיסים על זה כסף יכולים רק להרוויח אם לא עוברים את גובה הצעת המחיר המתאימה ונכונה עבור הדירה מהכונס

ברשותנו דירות מכונסי נכסים בין היתר בערים הבאות:

אור יהודה, פתח תקווה, ירושלים, תל אביב, חיפה, ראשון לציון, אשדוד, נתניה, באר שבע, חולון, רמת גן, רחובות, אשקלון, בת ים, בית שמש, כפר סבא, הרצליה, חדרה, מודיעין, קריות.

דירות לתקופות קצרות
מתווכים ברחובות

רוצה לדעת יותר?

>>> השאר פרטים ונחזור אליך

  יתרונות בחירת נדל"ן דירות מכונס

  1. מחיר
  2. שקיפות מההתחלה
  3. הזדמנות נדל"ן

  על מחיר כבר דיברנו בשורות הקודמות, בשורות אלו נכתוב על הנקודות הנוספות שקיימות בעסקות של דירות מכונס.

  באפשרות השנייה דיברנו על שקיפות מההתחלה בעסקה של נכס מכונס, הרי בית משפט הוא זה שממנה את העורך דין למכור את הנכס בשוק וכמתבקש בחוק לפרסם היכן שצריך כדי לוודא את השתדלותו של הכונס במציאת הקונה לדירה.

  לאחר שמונה על ידי בית משפט למכור את הדירה, הוא מחויב מכוח תפקידו כעורך דין למסות את כל הניירות ולהתנהג באמינות ובשקיפות מול הרוכשים לכן עדיף להתנהל מול כונס בהשוואה לאדם פרטי.

  האפשרות השלישית מדבר על ההזדמנות שקיימת בעסקאות של דירות מכונס, הרי מול אדם פרטי אין מרווח של גמישות במחיר מעבר לסביר שהוא 50-100 אלף ש"ח. אך מנגד עסקה של דירה מכונס יכולה להגיע לעד 30% פחות ממחיר השוק וכאן מדובר על מאות אלפי שקלים פחות ממחיר השוק – רווח שאפשר לממש ולהכניס לכיס.

  0
  כניסות לאחרונה
   

  טיפים בעניין הצעת מחיר להגשה על דירה מכונס

  • בדיקת מחיר המכירה של דירה דומה
  • המחיר שמגישים נדרש להיות ראלי
  • להציע מחיר שאינו מחיר אחרון

  בנקודה הראשונה יש לבדוק את מחיר השוק של הדירה. אתם שואלים איך בודקים זאת?  בצורה פשוטה, רושמים בגוגל עסקאות נדל"ן רשות המיסים, יש לבחור בתוצאה הראשונה שמתקבלת ושם מציינים את שם הרחוב והמספר הבניין שברחוב שבו מתעניינים ואז מקבלים תוצאות של מחירי מכירה אחרונים של דירות באותו בניין לפי תאריכים (ניתן לחפש בבניין ליד אם זה נדרש)  – וכשמודעים למחירים הראליים של השוק מרגישים בשלים להתקדם הלאה להגשת הצעת מחיר על הנכס מהכונס נכסים.

  נקודה השנייה מתייחסת על גובה הסכום שיש להציע עבור הדירה מהכונס, אם תציעו הצעה נמוכה יתכן ולא תמשיכו הלאה וההצעה שלכם תישאר מאחור. לא תמיד מתייחסים להצעות נמוכות.

  נקודה שלישית להציע מחיר שאינו מחיר אחרון, מאחר שהכונס מזמין את הצדדים להתמחרות להציע הצעות גבוהות יותר על הדירה וחשוב שיהיה מרווח בהתמחרות.

  השלבים בקניית דירה מכונס נכסים

  בשלב הראשון רואים את הדירה

   בשלב השני מבררים וקוראים את הניירת בדבר העסקה

  שלב שלישי מגישים הצעה

  בשלב הרביעי תהיה התמכרות בין הצדדים המעוניינים בדירה של הכונס

  5/5
  דירוג האתר
  96%